DEĞERLERİMİZ :

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

KAPSAYICILIK

Çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı ; süreçlere ve karar alma mekanizmalarına dahil etmek, hiçbir paydaşı ayrımcılık veya önyargı sebebiyle süreçlerin dışında bırakmamak.

DÜRÜSTLÜK

Müşterilerimize, hizmet verdiğimiz herkese ve çalışanlarımıza karşı dürüst olmak. Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasa ve yönetmeliklere ve uluslararası kabul görmüş etik değerlere istisnasız uygun davranmak.

SÜRDÜRÜLEBILIRLIK

İç ve dış paydaşlara yönelik ekonomik, çevresel ve sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurumsal sürdürülebilirlik anlayışı

GÜVEN

Çalışanlarımız ile karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki.

YENILIKÇI OLMAK

Eskiyi, yaşanan tecrübeleri bir merdiven gibi kullanarak, Yeniye giden yolda sürekli gelişmek.

BAĞLILIK

Eğitimi ve deneyimiyle yenilikçi çözümler üreten, takımın bir ferdi olduğunu ve kişisel katkısını bilen, sorgulayan, sürekli gelişen ve geliştiren insan kaynağı yaratmak. Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevreye ödün vermeden bağlılık;  tuttuğu el aletinden, sunduğu kağıda, müşteriye söylediği söze kadar tüm süreçlerde bir ekibe, bir topluma, bir doğaya  bağlı olduğunu hisseden yapıyı oluşturmak .

DAYANIŞMA

Başarıyı paylaşarak ve başarısızlığın karşısında beraber durarak, mesleki değerleri birikimleri toplumsal çıkarlar için kullanmak

SORUMLU YÖNETIM

Kurumsal faaliyetlerini standartlaştırmış bir kuruluş olarak kurum içinde merkezi demokratik bir yönetim anlayışını hakim kılmak ve ileriye taşımak için çalışmak. Yönetici sorumluluğuyla,   toplum, çevre ve ekonomik konular dahil olmak üzere gerekliliklerini yerine getirmek.

ŞEFFAFLIK

Çevre, toplum ve ekonomiyi etkileyen kararlar ve faaliyetler hakkında açık bir tutum sergilemek ve şirketimizin süreçlerine dahil olmuş tüm paydaşlar ile dürüst ve net iletişim sağlamak.

ERTEKMerkez
Okullar Yolu Sk, Küçük Kaymaklı 99010
YERLERİMİZBizi nerede bulabilirim?
https://er-tek.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
K.Kaymaklı /Nicosia:
Industrial Zone/Famagusta:
Bellapais Road/Kyrenia:
Hamitköy Nicosia:
BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
ERTEKMerkez
Okullar Yolu Sk, Küçük Kaymaklı 99010
YERLERİMİZBizi nerede bulabilirim?
https://er-tek.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

Designed and Powered by Ata Bilişim

Designed and Powered by Ata Bilişim