Ertek Group

Müşteri ihtiyacı tamamen anlaşılıp en güvenilir, yenilikçi ve bütçeye uygun çözüm önerileri çözüm ekibinde çözüm dokümanı olarak ortaya koyuyoruz.

İletişim

Lokasyon
83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı, Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs
Telefon
+90 392 444 85 85

İnşaat Müteahhitliği

Ertek Group şirketlerinden Keystone Construction Ltd. olarak her türlü yapı projesini uzman mimar, mühendis ve personeli ile üstün kalitede, çevreci yaklaşım, uygun bütçe ile işlevsel estetik yaşam alanlarını anahtar teslim inşa ediyoruz..

İnşaat Müteahhitliği

2004 yılında kurulan ve 2012 yılına kadar 2.Sınıf İnşaat Müteahitlik Belgesi ile hizmet veren KEYSTONE Construction Ltd.  , ERTEK GROUP bünyesine katıldıktan sonra idari ve teknik kadrsu  ile  araç parkı oluşturarak yeni bir yapılanmaya gitmiştir. Kısa bir süre sonra yapısal ve operasyonal kapasitesini yükselterek Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği (KTİMB) 1.Sınıf karnesi almaya hak kazanmıştır.. Özellikle kamusal hizmet binaları,banka binaları, iş merkezleri,toplu konut  projelerinin inşaat ve revizyon projelerinde uzmanlaşmış kadrolara sahiptir.

Ertek Group’a ait alt yapı işleri ve inşaat alanındaki villa, toplu konut, işyeri ve diğer projelerde faaliyetlerini olamzsa olmazımız olan iş güvenligi ve kalite stanadarlarını gözeterek sürdürmektedir.

Elektrik sektöründe olduğu gibi İnşaat Sektöründe de projeleri mühendislik, ve teknolojik yenilikler ile servislerimizi sağlamaktaki titizliğimiz devam etmektedir.

Üyesi olduğumuz Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği (KTİMB) yasası kapsamında müteahhitlik hizmeti verirken. Birliğin yasa tüzük ve almış olduğu kararlarlara bağlı kalarak  topluma, yaşadığımız  çağa,insanlığa ve  doğaya karşı sorumluluklarımız, verdiğimiz ve vereceğimiz hizmetleri bilinci ile çalışmaktayız. Ülkemizde inşaat yapmak isteyen herkesin dikkat etmesi gereken hususları KTİMB web sayfasından incelemeleri gerektiği inancındayız.

Konut/Arsa Satın Alırken veya Konut Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Projeleriniz bizimle hayata geçsin...    

+90 392 444 85 85