Ertek Group

Müşteri ihtiyacı tamamen anlaşılıp en güvenilir, yenilikçi ve bütçeye uygun çözüm önerileri çözüm ekibinde çözüm dokümanı olarak ortaya koyuyoruz.

Contact Us

Lokasyon
83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı, Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs
Telefon
+90 392 444 85 85

Contact Us

LocatIon
83 Okullar Street, Kucuk Kaymakli, Nicosia, North Cyprus
Phone
+90 392 444 85 85

İnşaat Müteahhitliği

Ertek Group şirketlerinden 1. Sınıf İnşaat Karnesi’ne sahip olan Keystone Construction Ltd. olarak uzman mimar, mühendis ve personelimizle her türlü yapı projesini, çevreci yaklaşımımız, uygun bütçeyle ve üstün kalitede, işlevsel ve estetik yaşam alanlarını anahtar teslim şeklinde inşa etmekteyiz.

İnşaat Müteahhitliği

2004 yılında kurulan ve 2012 yılına kadar 2. Sınıf İnşaat Müteahitlik Belgesi ile faaliyet gösteren KEYSTONE Construction Ltd., ERTEK GROUP’a katıldıktan sonra idari ve teknik kadrosuyla birlikte araç parkını oluşturarak yeni bir yapılanmaya gitmiştir. Kısa bir süre sonra yapısal ve operasyonel kapasitesini artırarak Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği (KTİMB) tarafından 1. Sınıf karnesi almaya hak kazanmıştır. Özellikle kamusal hizmet binaları, banka binaları, iş merkezleri ve toplu konut projelerinde inşaat ve revizyon projelerinde uzmanlaşmış kadroya sahiptir.

Ertek Group bünyesindeki altyapı işleri ve inşaat projelerinde villa, toplu konut, işyeri ve diğer projelerde, iş güvenliği ve kalite standartlarına azami önem vererek faaliyetlerini sürdürmektedir

Elektrik sektöründe olduğu gibi inşaat sektöründe de mühendislik ve teknolojik yenilikleri projelere entegre etme konusundaki hassasiyetimiz devam etmektedir.

KTİMB üyeliği kapsamında müteahhitlik hizmeti verirken, birliğin yasa, tüzük ve aldığı kararlara uygun olarak topluma, çağa, insanlığa ve doğaya karşı sorumluluklarımızı bilinçle yerine getirmekteyiz. Ülkemizde inşaat yapmak isteyen herkesin KTİMB web sayfasından detaylı bilgi alarak dikkate alması gereken hususlar olduğuna inanıyoruz.

Konut/Arsa Satın Alırken veya Konut Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Projeleriniz bizimle hayata geçsin...    

+90 392 444 85 85