Ertek Group

Müşteri ihtiyacı tamamen anlaşılıp en güvenilir, yenilikçi ve bütçeye uygun çözüm önerileri çözüm ekibinde çözüm dokümanı olarak ortaya koyuyoruz.

İletişim

Lokasyon
83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı, Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs
Telefon
+90 392 444 85 85

Proje, Mühendislik ve Danışmanlık

Proje, Mühendislik ve Danışmanlık

Ertek Group olarak , Proje ve Danışmanlık alanında ihtiyaç duyulan kaliteli hizmeti vermek için 2012 yılından itibaren bu sektörde faaliyetlere başlanmıştır.

Mesleki tecrübenin proje tasarım olarak bütünleşmesi sağlanmıştır.Ülkemizde ki birçok tesisisin ve yurtdışnda bazı projelerin kontrollü ve güvenli sistemlerin hayat bulmasında ERTEK Project &Manegement birimimizin imzası bulunmaktadır .

Hizmet hayatının başından itibaren yönetim ve personel, mühendisler ve çizim teknikerleri ile birlikte omuz omuza çalışmaktadır. Bu da ERTEK Group‘un samimi ve paylaşımcı yönetim şeklinin proje grubundaki yansımasıdır.

Proje Birimi, Bilimsel ve etik değerlere bağlı kalarak projeleri mühendislik, konfor ve teknolojik yenilikler ile tasarlanmasını sağlamaktadır.

Ertek Group bünyesinde mühendislik hizmeti sunarken. Topluma Karşı Sorumluluklarımızın bilinciyle olmazsa olmazımız olan değerlerimiz vardır., Bu nedenle de, Ertek Group olarak  topluma, yaşadığımız  çağa,insanlığa ve  doğaya karşı sorumluluklarımız da verdiğimiz ve vereceğimiz hizmetlerinin kapsamıyla aynı oranda artmaktadır.

Başta Mesleki bilgi, beceri ve deneyimlerimizi, toplumun ortak çıkarları; insanı merkeze alan kazanımların korunacağı anlayış ile çalışmaktayız. Toplumun sağlığı, güvenliği  Şirket çıkarlarının çıkarlarının üstünde yer alıdığı bilinci ile projelerimizi tasarlamaktayız. Önümüze konabilecek Projede  eğer çevre ve toplum için   ciddi bir tehlike yaratacağı durumlar hasıl olma ihtimali varsa ;  Ertek olarak o projede yer almamaız mümkün değildir. Proje müellifi olduğumuz ve olacağımız projelerde işçi sağlığını korumak ve iş güvenliğini sağlamak için gerekecek tüm önlemlerin alınması şartımızdır. 

Teknoloji ve mühendislik bilgi ve becerilerinin  yükselmesi için, teknolojinin daha verimli ve uygun kullanımını müşterinin faydasına ve insanın kaliteli yaşamını öne alacak şekilde tasarım yapmayı ilkelerimiz içindedir. Müşteriye Karşı Sorumluluklarımızı her zaman güvenilir bir ortam oluştururaak  müşterinin danışmanı Müşteriye  özel tasarlanan teknolojik  projeler asla başka bir projede müşterinin bilgisi olmadan kullanmayız. Proje firmalarını bizim rakibimiz değil paydaşlarımız olarak görürüz. Haksız bir rekabetin tarafı asla olmayız.

 Ertek Group bünyesindeki mühendislerimiz için  rutin bir eğitim ve gözlem programları uygulamaktayız. Mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek gelişen  teknolojiye ayak uydurmalarını sağlamak birlikte takım ruhu ile çalışma kültürlerini geliştirmek önceliklerimizdir

Projeleriniz bizimle hayata geçsin...  

+90 392 444 85 85