Ertek Group

Müşteri ihtiyacı tamamen anlaşılıp en güvenilir, yenilikçi ve bütçeye uygun çözüm önerileri çözüm ekibinde çözüm dokümanı olarak ortaya koyuyoruz.

Contact Us

Lokasyon
83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı, Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs
Telefon
+90 392 444 85 85

Contact Us

LocatIon
83 Okullar Street, Kucuk Kaymakli, Nicosia, North Cyprus
Phone
+90 392 444 85 85

Proje, Mühendislik ve Danışmanlık

Proje, Mühendislik ve Danışmanlık:

Ertek Group olarak, 2012 yılından bu yana Proje ve Danışmanlık alanında kaliteli hizmet sunma amacıyla faaliyet göstermekteyiz. Mesleki deneyimimizle projelerimizi tasarlamakta ve ülkemizde birçok tesise ve bazı yurtdışı projelere kontrol ve güvenlik sistemleri sunmaktayız.

Başlangıcımızdan beri yönetim, personel, mühendisler ve çizim teknikerleri bir arada çalışarak ERTEK Group’un samimi ve paylaşımcı yönetim anlayışını projelerimize yansıtmaktadır.

Birimi, bilimsel ve etik değerlere bağlı kalarak mühendislik, konfor ve teknolojik yeniliklerle projeleri tasarlamaktadır.

Ertek Group bünyesinde mühendislik hizmeti sunarken, topluma karşı sorumluluklarımızı göz önünde bulunduruyoruz. Toplumun ortak çıkarlarına odaklanarak projelerimizi oluştururken toplumun sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimizdir

Çevre ve toplum için ciddi bir tehlike oluşturabilecek durumlarda projelerde yer almamakla birlikte, işçi sağlığı ve iş güvenliği için gerekli önlemleri almayı şart koşuyoruz. Teknoloji ve mühendislik bilgi ve becerilerini müşteri faydası ve kaliteli yaşam öncelikli olarak kullanırken, müşteriye karşı sorumluluklarımızı her zaman güvenilir ve şeffaf bir şekilde yerine getiririz.

Proje firmalarını rakip değil, paydaşlar olarak görüp haksız rekabetin tarafı olmamak adına müşteriye özel tasarlanan projeleri başka bir projede kullanmamak ilkemizdir.

 Mühendislerimiz için sürekli eğitim ve gözlem programları düzenler, bilgi ve becerilerini geliştirmeyi ve teknolojiye ayak uydurmayı önceliklerimiz arasında tutarız.

Projeleriniz bizimle hayata geçsin...  

+90 392 444 85 85