Ertek Group

Müşteri ihtiyacı tamamen anlaşılıp en güvenilir, yenilikçi ve bütçeye uygun çözüm önerileri çözüm ekibinde çözüm dokümanı olarak ortaya koyuyoruz.

Contact Us

Lokasyon
83 Okullar Yolu, Küçük Kaymaklı, Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs
Telefon
+90 392 444 85 85

Contact Us

LocatIon
83 Okullar Street, Kucuk Kaymakli, Nicosia, North Cyprus
Phone
+90 392 444 85 85

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı

ERTEK Group’un Değerli Paydaşları,

İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız,

Elektriğin, suyun olmadığı Baf’ın Susuz köyünden bu memlekete, ve insanlığa faydalı olma hedefiyle yola çıkarak 1972 yılında Sanat Okulunda başlayan meslek yolculuğumda, önemli projelerde üstlendiğim sorumlulukların ardından, 1993 yılında Lefkoşa’da Ertek Elektrik Sistemleri Ltd.’yi kurdum.

 

Kuruluşunun ilk yıllarında elektrik müteahhitlik hizmetlerine odaklanan firmamız, devam eden yıllar içerisinde farklı sektörel alanlarda açılımlar gösterdi, ve faaliyetlerimizi genişleterek hizmet yelpazesine göre yeni şirketlerimizi de kurarak kurumsallaşmış bir yapı oluşturduk. İşte bu gelişim sürecinde Ertek Elektrik olarak taahhüt sektöründe büyürken, 2008 yılında kurduğumuz ERTEK Pano fabrikamızla Kıbrıs’ın kalkınma ve sanayileşme çalışmalarına önemli katkılarda bulunmayı kendimize hedef gördük. Üretim ve emek hedefiyle yürüyen fabrika ekibimiz Avrupa Birliği sınırlarına ihracat yapma başarısını göstererek, kendine yeni hedefler belirlemiştir, tüm bu hedeflere ulaşacağımıza hiç şüphem yoktur.

Ertek Group çatısı altında bir araya gelen şirketlerimiz, Kıbrıs’da, Türkiye’de ve BAE’de 100 den fazla çalışanıyla Elektrik, Otomasyon ve İnşaat alanında üst düzey kalitede hizmet veren lider group firmalarından biri olmuştur.

Çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişim konusunda kararlı olduğumuzu kanıtlamak üzere ISO-9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını grup şirketlerimiz için 2020 yılında aldık. Ulusal ve uluslararası iş birlikleriyle çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişim konusunda taahhütlerde bulunurken, bu alanda öğrenmeye ve gelişmeye devam edeceğiz.

Hızla dijitalleşen ve teknolojik olarak büyük adımlarla dönüşen dünyanın hızına ayak uydurmak için şirketimizi yapısal ve teknik olarak yenilememiz kaçınılmazdı. Ertek Group olarak süreç kontrollerini ERP sistemleriyle yöneterek, dinamik yapımızı sürekli geliştirerek, bu dönüşüm rüzgarına bizde katıldık.

“Bilgi ve tecrübe el ele verince üstesinden gelinmeyecek iş yoktur” prensibiyle tecrübe ve bilgi birikimimi genç nesillere aktararak, ailemize katılan yeni jenerasyonun vizyonerlerinin temel şirket değerlerimizin ışığında kurum kültürümüze dahil ederek, ERTEK Group şirketlerinin okyanus ötesine taşınacağına ve var olan gelişimin sürdürülebilir olacağına inancım sonsuzdur. Kıbrıs sınırlarını aşan başarılarımızın haklı gururunu yaşarken, yeni hedeflere koşmak için güçlü bir motivasyonla emek veren çalışanlarımızın heyecanını görmek de beni ayrıca mutlu etmektedir.

Ülkemizde mesleki ilkleri yaşatan şirketlerimizin yurt içi ve yurt dışındaki projeleri artarak devam ederken mesleki teknik, teknolojik ve ekonomik katkılarımız da devam edecektir. Özellikle gençlerimizin mesleki ve sosyal gelişimine katkı sağlayabilmek bizim için en kıymetli değerdir.

Teknolojiyi ve yenilikleri merkeze alarak insan odaklı düşünce kültürümüz ile çalışanlarımızın şirketi başarıdan başarıya taşıyacağına gönülden inanıyorum. Çıraklarımızdan ustalarımıza mühendislerimizden idari kadrolarımıza kadar var olan dinamizm ve motivasyon geleceğe yönelik hedeflerimizin gerçekleşeceğinin göstergesidir.

30 yılı tamamladığımız bu emek yolculuğumuzda ERTEK ailesini oluşturan tüm fedakar çalışanlarımıza, bize güç katan iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza çok teşekkür ederim.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Yönetim Kurulu Başkanı

Projeleriniz bizimle hayata geçsin...   

+90 392 444 85 85