1960' larla birlikte dünya piyasasında büyük değişiklikler yaşanmış, sadece üretilen malın satıldığı dönemden, satılan üründe ve hizmette kalitenin arandığı bir döneme girilmiştir.

Bu dönemle birlikte müşteri  beklentisi; "daha hızlı", "daha kaliteli" ve "isteklerine en uygun" ürünü ve hizmeti  arar hale gelmiştir.

Ertek Grup, Kuzey Kıbrıs ta yatırım yapan firmaları ve Kuzey Kıbrıs Türk halkını, distribütörlüğünü yürüttüğümüz dünya ve Türkiye firmalarının kaliteli ve en yeni teknolojiyle donatılmış ürünleriyle buluşturmayı hedeflemiş ve bunu başarmıştır.

Ayrıca gezici satış ekipleri aracılığıyla Kuzey Kıbrıs genelinde yer alan elektrik firmalarının, endüstriyel tesislerin ve otellerin elektrik malzemesi ihtiyaçlarını yerinde yapılan tespitlerle karşılamaktadır.
Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle daha iyi hizmet sunabilmek için sizlerin seçiciliği ve kalite beklentileri doğrultusunda ürün yelpazemizi her geçen gün daha da geliştirerek sizlerin beğenilerine ve hizmetine sunmaktan büyük gurur duymaktayız.

Copyright © 2012 Ertek Elektrik Sistemleri Ltd.     Pbx: +90 392 228 68 21     Fax:+ 90 392 228 84 21     ertek@er-tek.comSatış ve Servis
Designed & Powered by Ata Bilişim