2011 yılı sonlarına kadar Ertek Elektrik Sistemleri Ltd. olarak sürdürülen projelendirme ve dizayn işleri, 2012 yılından itibaren yeni bir oluşuma girilerek ERTEK PROJECT & MANAGEMENT LTD. olarak daha kurumsal ve dinamik bir yapı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

ERTEK PROJECT & MANAGEMENT LTD. bünyesinde, özellikle otel ve büyük kapasiteli işlerin, tüm sistemleri ile ilgili Elektrik, Otomasyon, Aydınlatma, Projelendirme, Dizayn ve Danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Yeni bir  proje grubu oluşturmanın amacı ise ülkemizde devam eden ve devam edecek olan büyük yatırımlarda uluslararası düzeyde rekabet edebilecek ve kusursuzca hizmet verebilecek bir kurumsal yapıyı oluşturmaktı. 2012 yılı itibarı ile proje gurubu, arzu edilen düzeye getirilmiştir.

Bu doğrultuda ERTEK PROJECT & MANAGEMENT LTD. olarak oluşturulan proje grubumuzun hedefi; yatırımcı veya müşteri  taleplerini  günümüzün getirdiği yeniliklere uygun, en verimli ve en teknolojik  ekipmanlar kullanılarak piyasa koşullarının sağladığı en uygun fiyatlarla projelendirilmelerini sağlamaktır.

Mesleğinde deneyimli mühendisler ve yüksek donanım imkanlarına sahip ofis alt yapısı ile proje grubumuz, müşterilerimizin karşılaşabileceği her türlü sorunu çözebilmektedir.

Copyright © 2012 Ertek Elektrik Sistemleri Ltd.     Pbx: +90 392 228 68 21     Fax:+ 90 392 228 84 21     ertek@er-tek.comProje - Dizayn - Mühendislik
Designed & Powered by Ata Bilişim