1993 yılından itibaren Ertek Elektrik Sistemleri Ltd.'in faaliyetleri arasında yer alan pano üretimi ve dizayn doksanlı yıllarda kısıtlı imkanlarla ve çoğunlukla  yurt dışından temin edilerek sürdürülmekteydi. 2013 yılından itibaren makina parkuru için yapılan yatırım sonrası saç pano üretiminin tamamını kendimiz imal edebilmekteyiz. Kuzey Kıbrıs Mağusa'da bulunan fabrikamız, uzman ekibimiz tarafından müşteri talebine göre en uygun seçenek projelendirilir.  Pano tasarımı ve montajı fabrikamızda imal edilerek panonun hizmet vereceği yerde uygulanması yapılmaktadır veya projenin elektrik müellifinin istediği şekilde teslim edilmektedir.

Pano ekibi olarak  başlıca yaptığımız işler:
* OG, AG enerji sistemleri panoları
* Otomasyon, Kumanda Zayıf akım EMC,MMC  Panoları
* Kompanzasyon Panoları
* Sayaç  ve  Şantiye Panoları
* Dikili tip,Duvar tip Panolar

Ayrıca  pano ekibimiz Türkiye firması olan EAE ile birlikte Bus-Bar sistemlerinin projelendirilmesi, montajı, tesisi ve kontrolörlüğü  yapmaktadır. Deneyimli teknik kadrolarımızla tam hizmet ve tam servis desteği vermekteyiz.

Otomasyon projelerini ve uygulamalarını ise İstanbul'da Ertek Grup altında faaliyet gösteren OTOMATICA OTOMASYON VE KONTROL VE YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. ile yürütmekteyiz.

İnsan ve enerji kaynaklarının optimum düzeyde kullanılmasını sağlayacak otomasyon ve yazılım uygulamalarını geliştirme konusunda Otomatica Otomasyon Kontrol ve Yazılım Hiz. Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye'de önemli referanslara sahibiz.

Bu bilinçle ileri teknolojinin imkânlarını, kaliteli malzeme ile birleştirerek uluslararası standartlara uygun hizmet vermekten asla vazgeçmeyeceğiz.

Copyright © 2012 Ertek Elektrik Sistemleri Ltd.     Pbx: +90 392 228 68 21     Fax:+ 90 392 228 84 21     ertek@er-tek.comPano ve Otomasyon
Designed & Powered by Ata Bilişim