Enerji; Çağımızın en önemli enerji kaynağı yenilenebilir enerji sistemleridir. Enerji alanında iddialı ve sürdürülebilir bir yapıyı oluşturmak için Ertek Grup şemsiyesi altında Ertek Enerji Sistemleri Ltd.'i  kurduk. Enerji sistemlerinin faaliyetleri tamamen enerji şirketi üzerinden sürdürülmektedir. Şu anda yurdumuzda devam eden yenilebilinir enerji sistemleri kurulumlarında önemli deneyimlere sahibiz.

1 MW' lık ODTÜ projesinde imzamız bulunmaktadır.

Bakım-test-ölçüm; Ertek, yıllardır yürütülen bakım-onarım işlerini 2011 yılından itibaren daha kurumsal ve çağdaş hizmet verebilmek amacıyla "Bakım Onarım Birimi"  oluşturmuştur.

Ekibimizin Temel Görevleri
  • Kurulan tesisin elektrik enerjisi verimliliğinin raporlanması
  • Müşteri ihtiyacına uygun enerji tasarrufu için tesisin yenilenme ve değişim işleri
  • Tesisin şebeke ve otomasyon sisteminin işletme, bakım ve onarım işleri
  • Akıllı sistemlerin oluşturulması vasıtasıyla tüm sorunların anında görüntülenerek gerekli müdahalelerin gerçekleştirilmesi
  • Bakım Onarım Birimi tüm uzman personeli, araç ve tüm kişisel koruyucularıyla, ülkemiz ekonomisine hizmet eden firmalarımıza hızlı cevap vermeye, firmalarımızın daha verimli çalışmasına yardımcı olmak ve enerjisiz kalmamasını önlemek için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir.
Copyright © 2012 Ertek Elektrik Sistemleri Ltd.     Pbx: +90 392 228 68 21     Fax:+ 90 392 228 84 21     ertek@er-tek.comEnerji - Bakım - Test - Ölçüm
Designed & Powered by Ata Bilişim