1993 yılından itibaren Ertek Elektrik Sistemleri Ltd. olarak elektrik müteahhitlik hizmetlerini  gelişmiş kurumsal yapısı ile birçok büyük projeye imza atmıştır.

Müteahhitlik  hizmetleri için oluşturulan yapılanmada yaklaşık 10 Elektrik mühendisi ve buna bağlı olarak tekniker, teknisyen, yardımcı eleman ve idari personelleri sürekli olarak kadrosunda bulundurmaktadır. Bunun anlamı ise; Kıbrıs'ın Kuzeyi ve Güneyi dahil elektrik müteahhitliği hizmeti veren firmalar arasında en büyük kadroya sahip firmalardan biri olmasıdır.

Kuzey Kıbrıs başta olmak üzere uluslararası projelerde deimzamız bulunmaktadır. 1993 yılından bugüne ulusal ve uluslarası yüzlerce firmaya  hizmet verdik ve vermeye devam etmekteyiz..
Elektrik ve elektronik mühendisliği kapsamında bulunan: orta gerilim,alçak gerilim ile zayıf akım tesisatları, enerji yönetimi,otomasyon ve  son kullanıcılara kadar güç dağıtımı, aydınlatma sistemleri, ölçüm ve kontrol teknolojileri,  entegre güvenlik sistemleri ve teknik yapı yönetimi gibi konularda tüm sistemlerin tesisat işlerini üstlenmekteyiz. Müteahhitlik Grubu, kurulduğu günden itibaren şu andaki şirketler grubunun lokomotifi olmuştur.

Elektrik sektöründe uzman mühendislerimiz ve personelimizden oluşan geniş kadromuzla: Oteller,Sağlık Tesisleri, Endüstriyel Tesisler, Ticari Tesisler, Altyapı işleri, Konutlar, Eğitim Tesisleri,  Akıllı Binala, Uluslararası projeler, Alışveriş Merkezleri ve Marinalar gibi muhtelif işler yapmaktadır.

Ertek Grup bu projelerin tüm elektrifikasyon işlerinin (orta gerilim, alçak gerilim, zayıf akım ve otomasyon sistemleri) müteahhitlik ve proje hizmetlerini güvenilir hizmet anlayışı, hatasız ve hızlı sistem kurulumu ile vererek maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir.

Bu memnuniyeti sağlamak için çalışmalarımızı Kıbrıs'ta British Standard, diğer ülkeler içinse aranan standartlara uygun olarak eksiksiz bir şekilde sürdürmekteyiz.

Ertek Elektrik Sistemleri Ltd. Kıbrıs Türk Elektrik Müteahhitleri Birliği'nin (KTEMB) birinci sınıf karneli üyesidir.

Copyright © 2012 Ertek Elektrik Sistemleri Ltd.     Pbx: +90 392 228 68 21     Fax:+ 90 392 228 84 21     ertek@er-tek.comElektrik Müteahhitliği
Designed & Powered by Ata Bilişim